جراحی بینی طبیعی

توسط | مارس 10, 2020 | جراحی زیبایی صورت | 0 نظر

عمل جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بینی بسیاری از افراد دارای ایرادات ظاهری بوده و موجب کاهش اعتماد به نفس شان می شود ولی بسیاری از آن ها به دلیل ترس از ایجاد تغییرات افراطی در فرم بینی شان از انجام جراحی زیبایی بینی اجتناب نموده و ترجیح می دهند با این ایرادات کنار بیایند.

این افراد باید بدانند که جراحی بینی طبیعی به هیچ عنوان موجب ایجاد تغییراتی همچون کوچک شدن بیش از حد بینی نشده و همانطور که از نامش پیداست هدف از انجام آن رفع مشکلات بینی به طبیعی ترین شکل ممکن است به گونه ای که بیشتر اطرافیان شما با دیدن تان متوجه جراحی بینی تان نخواهند شد.

 

جراحی بینی طبیعی

 

جراحی بینی طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

بینی افراد بعد از جراحی به دو فرم فانتزی و طبیعی قابل شکل دهی می باشد، بینی طبیعی دارای ویژگی های ذیل می باشد:

  1. در این فرم، حجم بینی خیلی کاهش پیدا نکرده و کوچک نمی شود. به همین دلیل احتمال بروز مشکلات تنفسی در جراحی بینی طبیعی به مراتب کمتر از جراحی بینی فانتزی می باشد. البته لازم به ذکر است که اگر جراحی (چه به فرم فاتنزی و چه طبیعی) توسط جراحی مجرب و متبحر صورت گیرد، عوارضی برای بیمار به دنبال نداشته و با نتایج بسیار درخشانی همراه خواهد بود.
  2. در بینی طبیعی خبری از سربالا شدن نوک بینی نیست؛ به گونه ای که اگر نوک بینی در موقعیت مناسبی قرار داشته باشد تغییری در موقعیت آن ایجاد نشده و بالا نخواهد رفت. دکتر سوسن میرالهی ، جراح بینی کرج تنها در مواردی که نوک بینی خیلی سرپایین و به اصطلاح عقابی باشد آن را بالا می برد.
  3. بر روی پل بینی قوس ایجاد نمی شود؛ عدم وجود قوس یکی از بارزترین ویژگی های بینی طبیعی است. تنها در صورتی که بیمار مصر به ایجاد قوس باشد جراح قوسی بسیار خفیف را بر روی پل بینی ایجاد خواهد نمود.

کاندیدای مناسب جراحی بینی طبیعی چه کسانی هستند؟

  • آقایان : بینی فانتزی به دلیل کوچک بودن و سایر ویژگی هایی که دارد با صورت استخوانی و ضمخت مردان تناسب ندارد. لذا جراحی بینی طبیعی مناسب ترین فرم برای آن ها می باشد.
  • افرادی با بینی های گوشتی : افرادی با بینی های گوشتی ناچار به انتخاب فرم طبیعی هستند زیرا ضخیم بودن پوست بینی آن ها و همچنین ضعیف بودن ساختار بینی شان اجازه جراحی بینی به فرم فانتزی را به جراح نمی دهد.
  • افرادی با فاصله لب و بینی زیاد : زیاد بودن فاصله لب و بینی موجب نازیبایی و کاهش جذابیت افراد می گردد؛ به دلیل اینکه در بینی طبیعی نوک بینی بالا نمی رود لذا این فاصله بیشتر نخواهد شد.