جراحی زیبایی بینی در کرج

توسط | فوریه 15, 2020 | جراحی زیبایی صورت | 0 نظر

جراحی زیبایی بینی در کرج

جراحی زیبایی بینی در کرج : از جمله تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی ، بینی می باشد. این عضو به دلیل قرار گرفتن در وسط صورت و همچنین برجسته بودن کانون توجه بوده و به همین دلیل وجود کوچکترین مشکل در آن سریعاً به چشم آمده و بر زیبایی دیگر اجزای صورت نیز تاثیر می گذارد.

 

جراحی زیبایی بینی در کرج

 

 • از جمله ایرادات ظاهری بینی عبارتنداز:
 1. بزرگ بودن اندازه بینی
 2. پهن بودن بینی
 3. وجود قوز روی پل بینی
 4. بزرگ بودن سوراخ های بینی
 5. بزرگ بودن نوک بینی یا افتادگی آن
 6. عدم وجود تقارن در سوراخ های بینی
 7. کم بودن فاصله بین لب بالا و نوک بینی و غیره.

روش جراحی زیبایی بینی

جراحان برای عمل کردن بینی افراد به طور معمول از دو روش بسته و باز بهره می گیرند. این محل ایجاد برش هاست که موجب تمایز این دو روش از یکدیگر می شود.

تنها راه رفع نواقص و مشکلات بینی ، دستیابی به ساختار غضروفی-استخوانی بینی می باشد که این امرفقط با ایجاد برش یا برش هایی روی پوست بینی و جدا کردن آن از استخوان های بینی امکان پذیر است.

همه برش ها در جراحی بینی بسته در درون بینی ایجاد می شوند در صورتی که در جراحی بینی به روش باز علاوه بر برش های درونی، برشی بسیار کوچک نیز روی ناحیه کلوملا زده شده و اگر احتیاج به کوچک کردن پره ها باشد پزشک اقدام به ایجاد تعدادی برش نیز در کناره های بینی می نماید.

به دلیل کوچک بودن ابعاد برش های ایجاد شده، جای بخیه و زخم بر روی بینی نمود زیادی نداشته و به تدریج اثر آن کمرنگ تر نیز خواهد شد. افراد باید این نکته را در نظر بگیرند که استفاده از برخی پمادهای مخصوص کمک شایانی به محو شدن هر چه بیشتر جای این زخم ها خواهد کرد.

لازم به ذکر است که دکتر سوسن میرالهی ، جراح بینی کرج قادر به انجام جراحی بینی به هر دو روش بسته و باز بوده اما به علت اینکه در روش باز اشراف بیشتری بر ساختار و ساختمان بینی دارند به طور معمول از این روش برای عمل کردن بینی اشخاص بهره گرفته و تنها در برخی موارد خاص همچون ترمیم های بسیار جزئی از روش بسته بهره می گیرند.

فاکتورهای موثر در انتخاب فرم بینی

برای اینکه انتخاب فرم بینی به بهترین نحو ممکن انجام شود باید موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:

 • جنسیت
 • نوع بینی
 • سلیقه افراد
 • ویژگی های صورت